Email : info@demosgb.com Tel : 444 2 209
Dem OSGB Bir Demko Group kuruluşudur.
Email : info@demosgb.com Tel : 444 2 209
Dem OSGB Bir Demko Group kuruluşudur.

Silivri Osgb

Gerilim hatlarında çalışan personellerin yeterli bilgilere sahip olmaması dahilinde oluşan kazalar sonucunda birçok ölüm gerçekleşmektedir. OSGB firmaları ise bu konuda gerekli çalışmaları düzenleyerek kişilerin ölüm ve yaralanma riskini daha aza indirmektedir. Silivri osgb hizmetlerinden faydalanan kurumlar, işçilerinin güvenliğini sağlıyor ve çalışma ortamında kişilerin nasıl çalışması gerektiğinde eğitim veriyor. Silivri iş güvenliği merkezleri sayesinde birçok kişinin hayatını kurtardığı ve ölüm oranının ülkede düştüğünü söylemek mümkün. İş kazaları ve bilinçsiz hareketler sonucunda birçok personel kendi hayatını tehlikeye atıyor. Devletin düzenlediği kanunlara göre her iş yerinin OSGB firmalarının verdiği hizmetlerden faydalanması gerekiyor. Ölüm oranlarının OSGB firmaları tarafından daha düşük hale geldiğini de söylemek mümkün.

Silivri İşyeri Hekimi

İnşaatlarda, yüksek gerilim hatlarında, yüksek katlarda ve elektrik hatlarında çalışma sürdüren şirketlerin özellikle iş güvenliği eğitimine ve sağlık güvenliğine özen göstermesi gerekiyor. Silivri işyeri hekimi tüm işçilerin sağlık kontrolünü gerçekleştirerek, işe başlamadan önce yaşadığı hastalıkları ortadan kaldırma hizmeti vermektedir. Böylelikle işyeri hekimi sayesinde çalışmanın gerçekleştiği platformda birçok kişinin eğitim alması gerçekleşiyor ve aylık kontrollerde personellerin sağlık durumu kontrol ediliyor. Oluşan sağlık problemlerinin ortadan kalkmasını sağlamak için ve kişinin daha verimli bir çalışma stiline sahip olabilmesi sağlanmaktadır. Kontroller dışında personellerin ilk yardım eğitimi alması gerekmektedir. OSGB firmaları eğitimler arasında yangın eğitimi de gerçekleştirerek, iş yerlerinde oluşacak yangın kazalarını da önlemektedir.

Ortak sağlık güvenlik birimi firmaları arasında en çok tercih edilen ve en detaylı çalışmayı gerçekleştiren dem osgb tüm personellerin sağlığını korumak için hizmet vermektedir. Aynı zamanda iş yerlerinde risk oluşturacak malzemelerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda gerekli eğitimleri vermektedir. Böylelikle iş yerlerinde kaza oranı tamamen düşecek ve personellerin daha rahat bir şekilde çalışması sağlanacaktır. DEM firması yıllar boyunca hizmet vermekte ve birçok kuruma osgb desteği sağlamaktadır. Sahip olduğu uzman kadro sayesinde birçok firmanın güvenliği üst düzeye çıkmıştır. Firmaya başvuru yapıldığı halde destekler başlayacaktır. İstanbul osgb konusunda, her ilçeye hizmet verdiğinden ve en kaliteli uzman kadroyu kendi bünyesinde bulundurduğundan dolayı en çok tercih edilen osgb firması olarak bilinmektedir.