Çerkezköy Patlamadan Korunma Dökümanı

Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
21 Mart 2018
Risk Değerlendirme Yöntemleri
27 Mart 2018

Çerkezköy Patlamadan Korunma Dökümanı

Ortak sağlık güvenlik birimi olarak Dem OSGB, iş güvenliği ve işçi sağlığı için profesyonel çözümler ve korunma yöntemleri sunuyor. Patlamadan korunma dokümanında 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre, “çalışanların patlayıcı ortamların tehlikelerinden korunma hakkında yönetmelik” esasına göre doküman hazırlanıyor. Kanunun 10. maddesine göre; patlayıcı ortam oluşma ihtimali bulunan işyerleri ve işletmelerde, oluşabilecek patlayıcı ortamların tehlikesinden işçilerin sağlık ve güvenliğinin korunması amacıyla yapılır. İşverenin alması gereken tedbirler ve işçilerin güvenliğini sağlaması için gerekliliklerin, doküman olarak hazırlanması, Çerkezköy patlamadan korunma dökümanı kurallarına göre yapılır.

İstanbul Dem OSGB Hizmetleri

Çerkezköy Patlamadan Korunma Dökümanı

İş güvenliği ve işçi sağlığının korunması, güvenli iş ortamlarının sağlanması için yasalara göre hazırlanan İstanbul OSGB projeleri, sektörlere ve iş faaliyetlerinin sınıflandırılmasına göre hazırlanıyor. Çerkezköy iş güvenliği ve işçi güvenliği çalışmalarında verilen hizmetler; mobil sağlık hizmetleri, iş güvenliği, Çerkezköy işyeri hekimi, periyodik bakım ve kontroller, patlamadan korunma dokümanı ve çevre danışmanlığı şeklinde hazırlanıyor.

İşyeri Hekimi Uygulaması

İşverenlerin alması gereken koruyucu tedbirler, güvenli iş ortamlarının sağlanması, işçi sağlığının periyodik olarak kontrol edilmesi ve duruma göre tedavi paketinin hazırlanması, Çerkezköy işyeri hekimi uygulaması dahilindedir. İşyeri hekimleri, tüm çalışanların muayenelerini periyodik olarak yapar ve verileri bilgisayar ortamına aktarır. Çerkezköy yangın eğitimi ve hizmeti verilen iş alanına göre, tehlike sınıflarına sağlık ve güvenlik önlemi alınmasını sağlıyor.

OSGB Eğitim Uygulamaları

Çerkezköy Osgb firması, düzenlediği eğitim programlarıyla iş ve işçi güvenliğini üst seviyede tutmayı, işverenlerin gerekli güvenli ortamları oluşturmasını sağlıyor. Seminer ve eğitim programları şeklinde hazırlanan uygulama sonucunda, başarılı olan işçilere Çerkezköy ilk yardım eğitimi sertifikası veriliyor. Osgb eğitim projeleri dahilinde yasaların da belirlediği şekilde verilen eğitim paketlerinde; Çerkezköy ilk yardım eğitimi, yangın eğitimi ve mesleki eğitim sertifikası seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Dem Osgb, ortak sağlık birimleri ve iş güvenliğinde lider firma olarak hizmet veriyor. Acil durum eylem planı ve mobil sağlık hizmetleri ile güvenli ortamlar oluşmasını üst seviyede sağlıyor. İşçi ve işveren arasındaki iş kanunlarının ideal biçimde sağlanması, can ve mal güvenliğinin sağlanması, risk analizi ve iş verimi artırılması için ortak sağlık ve güvenlik birimleri oluşturuyor.  

Çerkezköy Patlamadan Korunma Dökümanı ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.